Ženy drahé, je to tady! ORGLASSMIC TOUCH skleněné dildo a také GODDESS STARTERPACK jsou již dostupné v předprodeji. ☽ Najdete je v sekci Obchod.

Zimní slunovrat

Dnes nastává nejkratší a nejtemnější den tohoto roku, následovaný zítřejší magickou nocí projasněnou posledním úplňkem v roce. Lidé dávnověku uctívali slunce, měsíc a všechny jejich cykly. Stavili pro ně a pro svou vlastní orientaci nejrůznější monumenty, jako třeba Stonehenge v Anglii nebo Machu Picchu v Peru. Dodnes návštěva takovýchto míst zanechává husí kůži nejedenomu baťůžkáři.

・ Č A S   N A   Z M Ě N U ・

Zimní slunovrat je jeden z nejvíce transformačních a magických dnů v roce vůbec. Je to ta pravá chvíle pro důležitá rozhodnutí, pro velké životní kroky a změny, které ovlivní celý náš život. Možná jsi na sobě v posledních dnech zaznamenala emocionální výkyvy, které nemají žádné vysvětlení. Prostě jako na horské dráze a ani vlastně nemáš tucha proč. Slunovrat je odpověď.
Může se tak stát, že se tě najednou dotkne každá partnerova věta, že se rozbrečíš nad srdceryvnou vánoční reklamou, nebo že pocítíš, že někteří lidi, které si držíš ve své blízkosti, pro tebe nejsou úplně to nejlepší.
 
Ano, včera, dnes i zítra můžeme pociťovat emoce více a hlouběji než kdykoliv předtím. Nelekej se toho a v klidu se zastav, lehni si, zavři oči, relaxuj a přemýšlej nad těmito emocemi - jak na tebe působí a co ti tím chce tvoje Já říct? Nepanikař, neutíkej před tím. Právě naopak, máš skvělou příležitost rozuzlit spoustu nedořešených vnitřních problémů tohoto roku a vykročit tak do dalšího s radostí.
 
Pokud odkládáš dlouho nějaké rozhodnutí nebo si pohráváš s myšlenkami na velké změny, dnes je právě ten den, kdy je vhodné do toho beze strachu skočit naplno. V klidu medituj nad svými pocity, záměry a nad lekcemi, které nám uplnulý rok nadělil. Poučila jsi se z nich? Nebo můžeš očekávat jejich návrat v roce 2019?
 
Je to ideální doba pro stanovení si nových záměrů na další období.
Nachystej si startovní čáru a s prvními zítřejšími paprsky vystřel vstříc svému znovuzrozenému Já.
 
Ano, po zimním slunovratu nastává naše znovuzrození. Dny se opět začínají prodlužovat. Sluneční paprsky nabírají na síle a zrovna tak naše tělo a mysl. 
 
IMG_7606
                                                                                                                                                                                                                                               zdroj: @cosmiccollage
 
Pokud jsi výkyvy emocí doposud nezaregistrovala, pak počkej, co ucítíš zítra. Nastane poslední úplněk tohoto roku, navíc v konstelaci raka, tudíž budou mít naše emoce uvnitř něco jako vánoční večírek. #beready
Ale! Každá mince má dvě strany a současně s lavinou emocí nás zaplaví možnost duchovního růstu, poučení se, poznání se a probuzení. Záleží na postoji, jaký vůči našim emocím zaujmeme. Nostalgie, smutek, úzkosti, strachy, vztek. Máme se na co těšit.  
 
Aby byl šíp vystřelen kupředu,
musí se nejprve vší silou vrátit o kousek zpět.
 
A pak? Puf! Letí a trefí svůj cíl.
Proto se ponoř do svých emocí a zkoumej je jako pozorovatel. Pokus se jim porozumět. Není se čeho bát.
 
Tento čas může být skvělou příležitostí pro ty z vás, které se doposud bály nechat někoho ze svého života odejít. Vsadím se, že se tu určitě najde někdo, kdo už nějakou dobu prokrastinovává velkou změnu a setrvává v takovém neučitém bodě, který je sice pohodlný, ale neposouvá nikoho ani o kousíček v životě dál. A to nechceš. Že ne?
 
Dovol si zazářit a obdržet štěstí, které si 100% zasloužíš. Udělej to, co udělat máš. Zakřič své dlouho odkládané rozhodnutí do celého světa! Přesně víš, o čem mluvím. Udělej to, neboj se. Energie proudící dnešním dnem pomůže definitivně zničit pouta mezi kýmkoliv, kdo na tvůj život působí toxicky. Já vím, já vím - jsou Vánoce a málokdo by chtěl pod stromečkem najít kopačky. Ale k sakru, mysli na sebe. Ze začátku to samozřejmě nebude úplná bžunda, ale náplasti se mají strhávat rychle a ty tu svou po milimetrech taháš už dlouho, nemyslíš? Škubni. 
Pak se ve tvém srdci rozhostí nádherný pocit harmonie, pohody, klidu, štěstí.
 
 
Co má být započato, nechť započne. Co má skončit, nechť skončí.
 
Hezký zimní slunovrat všem ♡
 
Michaela
 
 
Naše stránky využívají soubory cookie za účelem zlepšení vám poskytovaných služeb. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete zde.