Zrození bohyně

・  V Í K E N D O V Ý   K U R Z  ・

 
Pojď s námi zažít víkendový kurz v kruhu žen, zaměřený na probuzení ženské tvořivé síly. Možná máš někdy pocit, že už ses toho naučila hodně, že máš přečteno spousty knih a shlédnutých dost vzdělávacích videí na to, abys byla připravena udělat další krok. Avšak najednou se přistihneš o další rok později na stejném místě a v rukou další kniha. Hledání sama sebe - tak to úpně nefunguje. Nejsi ztracená, a proto není důvod se hledat. “Hledání sama sebe” je spíše navrácením se k sobě samé, ke skutečné a jediné podstatě tvé existence. To, co hledáš, je už dávno v tobě.♡
Dovol mi tě navést na cestu do tvého nejhlubšího nitra, ke tvé skutečné ženské podstatě, k tvému intimnímu sebepoznání, k sobě samé. K té bytosti, kterou jsi byla ještě předtím, než ostatní definovali to, kým bys měla být.
 
86 
 
・Na co se můžeš těšit・

Víkend plný ženskosti, yoni vajíček a yoni jógy, hatha jógy, meditací, aromaterapie, smíchu, radosti i pláče, léčení hlukoko zakopaných traumat, vystupování z komfortních zón, rozpouštění bloků prostřednictvím katarzních a dynamických technik a vytvoření nových sesterských přátelství.
 
Ženy jsou v dnešní době nastaveny více rozkoš dávat, než přijímat. Dělat ústupky, než si prosadit své. S každým ústupkem se v těle ukládá zcela nepatrný blok, který se časem nastřádá a může přerůst až v zeď. Zeď zranitelnosti, necitlivosti, lhostejnosti, neschopnosti se projevit, nebo říct si o to, co chceme a po čem skutečně toužíme. Rozbijme společně tyto zdi.
 
Budeme se soustředit zejména na oblast našeho lůna, dělohy a yoni. Prostřednictvím meditací, dechových cvičení a posilování svalů pánevního dna zažehneme oheň v tvém nitru a budeš opět zářit. Součástí kurzu je i rituál výběru Yoni vajíčka, které už s tebou zůstane napořád.
 
72
 
Vydáš-li se na dobrodružnou výpravu ke tvému lůnu a yoni,
najdeš místo plné dávných tajemství.
Je to zdroj ženské síly a energie.
Pramen tvé kreativity.
Původ tvé živosti a mladosti.
 
Náš podbřišek uchovává naši ženskost,
střeží klíč k našemu sebevědomí,
odvaze, sebeúctě, seberespektu a sebelásce.
Klíč k tobě samé.
 
Vezmi ho a odemkni svůj ženský potenciál.
 
Máš na to odvahu?
 
 

・Pro koho kurz je?・

 
Tento kurz je pro všechny ženy. Pro ženy v každém věku, v každé životní fázi, pro ženy všech tvarů, velikostí, znalostí, starostí a zaměření. Pro ženy, které chtějí žít svou pravdu, chtějí se skutečně poznat a probudit v sobě nespoutanou ženskou energii.
 
Je pro každou z vás. A pro tebe obzvlášť, cítíš to?


・Kdy a kde se kurz koná・

Víkend plný ženskosti se koná v malebné krajině Jeseníků, obklopen klidnou energií horské přírody, daleko od městského shonu. Pohádková chaloupka, která už na tebe čeká, je plně vybavena jógamatkami, meditačními polštářky, dekami, ručníky a veškěrým potřebným zařízením. Kdo jednou do chaloupky vstoupí, bude chtít zůstat napořád. :) Alespoň tak to cítíme my. Chaloupka se nachází na úplném severu Olomouckého kraje ve vesničce zvané Vlčice. Kurz začíná v pátek ve 14:00 a končí v neděli kolem 15:00. Poskytneme vám možnost domluvit se na spolujízdách, ať se na místo všechny dostaneme včas a bezpečně.
 
 

・Jídlo・

Mezi jednotlivými cvičeními a technikami na tebe bude čekat opravdový gurmánský zážitek v podobě veganského bezlepkového jídla. Obědy a večeře jsou teplé, snídaně formou bio organických kaší s čerstvým ovocem, semínky, oříšky, kokosem a vším, co máš ráda. Přes den budou v lednici vždy k dispozici různé druhy hummusových pomazánek a zelenina. 
 
 
 

・Recenze・

"Kurz byl úžasný, inspirativní, nabitý. Zatím se zdá, že docela dost. Opět mám skvělej sex po delší době s přítelem! A přestaly mě bolet záda! Baví mě čas strávený s vajíčkem, jsem vyklidněná, v pohodě, cítím se být silnější. Před kurzem jsem byla unavenější, hodně mě bolely záda. Po kurzu? Nová energie, bolest zad tu tam, spokojenost."
 
"Ahoj, jsem z víkendu nadšená, každému o něm vyprávím. Nakoplo mě to začít se pravidelně hýbat, každé ráno cvičím s vajíčkem. Pomohlo mi to i zamyslet se nad svým životním stylem, že bych se neměla tolik stresovat a když nějaká těžká situace nastane, tak dam takovou menší meditaci a tím se uklidnim. A největší efekt, který mi kurz přinesl? Nevím jestli je to meditací, vyklidněním nebo vajíčkem (rodonit), ale s manželem prožívám po návratu z kurzu nejlepší sex za poslední dobu."
 
"Má očekávání byla, že kurz bude jen o józe, že se pořádně protáhnu.
Ale kurz byl maximálně nad očekávání."
 
"V osobním životě mi kurz pomohl hodně. Každý ráno si dávám 10 min Yoni jógy a protahuju se. Ale nejvíc to cítím v práci. Dneska jsem měla vajíčko poprvé přes den a nevím, jestli to bylo tím, ale byla jsem naprosto v pohodě a plná energie a mám supr náladu. Joooo a zhubla jsem tam kilo a pořád si ho držím dole!
Jo a brala bych pokračování- Zrození Bohyně 2 a tak. :)"
 
"Ahojky Míšo a Báro, ještě jednou moc díky za minulý víkend. Bylo to pro mě hodně nečekané inspirativní a v mnoha ohledech nové, ale přitom krásné."
 
"Během víkendu, jsem se vyklidnila… srovnala si myšlenky a začala myslet na sebe… toto se mi hodně stávalo behěm jógy, ale tentokrát to bylo mnohem intezivnější a dlouhotrvající (zatím trvá) - opravdový detox, kde jsem se hlouběji dostala do svého nitra… nové pro mě byly meditace a hodně přelomová dynamická meditace v sobotu ráno - myslím, že tady nastal ten úplný zlom, a během dne se dál prohlubovalo samotné vnímání mě. Myslet více na sebe a neřešit jen lidi okolo sebe."
 
"Program, byl úžasný. Bylo to super poskládné od náročnějších programů po lehčí (relaxační) a hlavně myslím, že hodně tam děláte holky vy. Každá jste jiná, ale přitom dohromady vytváříte užasný celek. Lze z vás citit hodně energie a optimismu, jste super sehrané. Popravdě mi vůbec nepřišlo, že to byl první víkend. :)"
 
"Musím říct, že vůbec nejsem schopna říct, která technika byla pro mě top. Všechno, bylo super, krásně naplánované - od ranní, meditace, po jógu, seznámení s yoni egg, yoni jóga, pak aromaterapie, reflexologie, večerní meditace a terapie světlem fakt super. Co se týká organizačních věcí, chaty, jídla - tak fakt nic nemůžu vytknout. Chata kouzelná, jídlo neskutečně dobrý a ten chleba, ach."
 
"Děkuji holky, za tenhle víkend. Otevřelo mi to hodně oči a pohled na věci. Zatím denně cvičím jógu, jednou yoni jógu, medituji, půjčila jsem si knížku o reflexologii a koupila si bílou šavlej…. myslím, že tohle jsem přesně potřebovala. Už předtím jsem cvičila jógu dvakrát týdně, ale teď je to je to mnohem intenzivnější (nemyslím opakováním), ale dává mi to mnohem větší smysl. Díky."

 
Tohle je naše vášeň,
naše poslání!
 
Dovol si patřit mezi nás.♡ 
 
Termíny nadcházejícího kurzu:
   
20.9. - 22.9.
 
11.10. - 13.10.
___________________________________________
 
___________________________________________
 
 
 
 
 
Naše stránky využívají soubory cookie za účelem zlepšení vám poskytovaných služeb. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete zde.