UPOZORNĚNÍ: z provozních důvodů se může stát, že bude objednávka doručena až za 3-10 dnů od obdržení platby. Tato situace je dočasná, děkujeme za pochopení. :)

Zrození bohyně

・  V Í K E N D O V Ý   R E T R E A T ・

V roce 2019 proběhlo 5 retreatů, během kterých se zrodilo 65 magických Bohyní.

Další termín je odhadován na podzim 2020.

Prozatím je tedy možnost zúčastnit se retreatu nedostupná.

Děkuji. :)

IMG_6081

___

Pozn.: Případné další termíny kurzů budou oznámeny na sociálních sítích, zejména na instagramu, a nebudou hrazeny prostřednictvím platební brány GoPay. K platbám bude možno využít klasicky bankovní převod. :)

___

Zde můžeš alespoň ochutnat atmosféru již proběhlých retreatů.
 
Celý víkend v kruhu žen, zaměřený na probuzení tvořivé ženské síly. Možná máš někdy pocit, že už ses toho naučila hodně, že máš přečteno spousty knih a shlédnutých dost vzdělávacích videí na to, abys byla připravena udělat další krok. Avšak najednou se přistihneš o další rok později na stejném místě a v rukou další kniha. Hledání sama sebe - tak to úpně nefunguje. Nejsi ztracená, a proto není důvod se hledat. “Hledání sama sebe” je spíše navrácením se k sobě samé, ke skutečné a jediné podstatě tvé existence. To, co hledáš, je už dávno v tobě.♡
Během retreatu jsme se snažily tě navést na cestu do tvého nejhlubšího nitra, ke tvé skutečné ženské podstatě, k tvému intimnímu sebepoznání, k sobě samé.
K té bytosti, kterou jsi byla ještě předtím, než ostatní definovali to, kým bys měla být. 
 
86 
 
・Co jsme prožily・

Víkend plný ženskosti, yoni vajíček a yoni jógy, hatha jógy, meditací, aromaterapie, smíchu, radosti i pláče, léčení hlukoko zakopaných traumat, vystupování z komfortních zón, rozpouštění bloků prostřednictvím jemných i dynamických technik a vytvoření nových sesterských přátelství.
 
Ženy jsou v dnešní době nastaveny více rozkoš dávat, než přijímat. Dělat ústupky, než si prosadit své. S každým ústupkem se v těle ukládá zcela nepatrný blok, který se časem nastřádá a může přerůst až v zeď. Zeď zranitelnosti, necitlivosti, lhostejnosti, neschopnosti se projevit, nebo říct si o to, co chceme a po čem skutečně toužíme. Rozbijme společně tyto zdi.
 
Soustředily jsme se zejména na oblast našeho lůna, dělohy a yoni. Prostřednictvím meditací, dechových cvičení a posilování svalů pánevního dna jsme zažehly oheň v našem nitru a opět jsme zářily. Součástí víkendu byl i rituál výběru Yoni vajíčka, které už s Bohyní zůstane napořád.
 
72
 
Vydáš-li se na dobrodružnou výpravu ke tvému lůnu a yoni,
najdeš místo plné dávných tajemství.
Je to zdroj ženské síly a energie.
Pramen tvé kreativity.
Původ tvé živosti a mladosti.
 
Náš podbřišek uchovává naši ženskost,
střeží klíč k našemu sebevědomí,
odvaze, sebeúctě, seberespektu a sebelásce.
Klíč k tobě samé.
 
Vezmi ho a odemkni svůj ženský potenciál.
 
Máš na to odvahu?
 
 

・Jaké ženy se zde sešly?・

 
Tento retreat je pro všechny ženy. Pro ženy v každém věku, v každé životní fázi, pro ženy všech tvarů, velikostí, znalostí, starostí a zaměření. Pro ženy, které chtějí žít svou pravdu, chtějí se skutečně poznat a probudit v sobě nespoutanou ženskou energii.
 
Je pro každou z vás. A pro tebe obzvlášť, cítíš to?


・Kdy a kde se retreat konal・

Víkend plný ženskosti se konal v malebné krajině Jeseníků, obklopen klidnou energií horské přírody, daleko od městského shonu. Pohádková chaloupka, je plně vybavena jógamatkami, meditačními polštářky, dekami, ručníky a veškěrým potřebným zařízením. Kdo jednou do chaloupky vstoupí, bude chtít zůstat napořád. :) Alespoň tak jsme to cítily my. Chaloupka se nachází na úplném severu Olomouckého kraje ve vesničce zvané Vlčice. Kurz startoval vždy již v pátek ve 14:00 a končil v neděli kolem 15:00. Poskytly jsme ženám vždy možnost domluvit se na spolujízdách, aby se na místo všechny dostaly včas a bezpečně.
 
 

・Jídlo・

Mezi jednotlivými cvičeními a technikami na nás vždy čekal opravdový gurmánský zážitek v podobě veganského nebo vegetariánského jídla. Obědy a večeře byly teplé, snídaně formou organických kaší s čerstvým ovocem, semínky, oříšky, kokosem a vším, co máš ráda. Přes den byly v lednici vždy k dispozici různé druhy hummusových pomazánek a zelenina. 
 
 
 

・Recenze・

"Kurz byl úžasný, inspirativní, nabitý. Zatím se zdá, že docela dost. Opět mám skvělej sex po delší době s přítelem! A přestaly mě bolet záda! Baví mě čas strávený s vajíčkem, jsem vyklidněná, v pohodě, cítím se být silnější. Před kurzem jsem byla unavenější, hodně mě bolely záda. Po kurzu? Nová energie, bolest zad tu tam, spokojenost."
 
"Ahoj, jsem z víkendu nadšená, každému o něm vyprávím. Nakoplo mě to začít se pravidelně hýbat, každé ráno cvičím s vajíčkem. Pomohlo mi to i zamyslet se nad svým životním stylem, že bych se neměla tolik stresovat a když nějaká těžká situace nastane, tak dam takovou menší meditaci a tím se uklidnim. A největší efekt, který mi kurz přinesl? Nevím jestli je to meditací, vyklidněním nebo vajíčkem (rodonit), ale s manželem prožívám po návratu z kurzu nejlepší sex za poslední dobu."
 
"Má očekávání byla, že kurz bude jen o józe, že se pořádně protáhnu.
Ale kurz byl maximálně nad očekávání."
 
"V osobním životě mi kurz pomohl hodně. Každý ráno si dávám 10 min Yoni jógy a protahuju se. Ale nejvíc to cítím v práci. Dneska jsem měla vajíčko poprvé přes den a nevím, jestli to bylo tím, ale byla jsem naprosto v pohodě a plná energie a mám supr náladu. Joooo a zhubla jsem tam kilo a pořád si ho držím dole!
Jo a brala bych pokračování- Zrození Bohyně 2 a tak. :)"
 
"Ahojky Míšo a Báro, ještě jednou moc díky za minulý víkend. Bylo to pro mě hodně nečekané inspirativní a v mnoha ohledech nové, ale přitom krásné."
 
"Během víkendu, jsem se vyklidnila… srovnala si myšlenky a začala myslet na sebe… toto se mi hodně stávalo behěm jógy, ale tentokrát to bylo mnohem intezivnější a dlouhotrvající (zatím trvá) - opravdový detox, kde jsem se hlouběji dostala do svého nitra… nové pro mě byly meditace a hodně přelomová dynamická meditace v sobotu ráno - myslím, že tady nastal ten úplný zlom, a během dne se dál prohlubovalo samotné vnímání mě. Myslet více na sebe a neřešit jen lidi okolo sebe."
 
"Program, byl úžasný. Bylo to super poskládné od náročnějších programů po lehčí (relaxační) a hlavně myslím, že hodně tam děláte holky vy. Každá jste jiná, ale přitom dohromady vytváříte užasný celek. Lze z vás citit hodně energie a optimismu, jste super sehrané. Popravdě mi vůbec nepřišlo, že to byl první víkend. :)"
 
"Musím říct, že vůbec nejsem schopna říct, která technika byla pro mě top. Všechno, bylo super, krásně naplánované - od ranní, meditace, po jógu, seznámení s yoni egg, yoni jóga, pak aromaterapie, reflexologie, večerní meditace a terapie světlem fakt super. Co se týká organizačních věcí, chaty, jídla - tak fakt nic nemůžu vytknout. Chata kouzelná, jídlo neskutečně dobrý a ten chleba, ach."
 
"Děkuji holky, za tenhle víkend. Otevřelo mi to hodně oči a pohled na věci. Zatím denně cvičím jógu, jednou yoni jógu, medituji, půjčila jsem si knížku o reflexologii a koupila si bílou šavlej…. myslím, že tohle jsem přesně potřebovala. Už předtím jsem cvičila jógu dvakrát týdně, ale teď je to je to mnohem intenzivnější (nemyslím opakováním), ale dává mi to mnohem větší smysl. Díky."

 
Tohle je naše vášeň,
naše poslání!
 
Další retreaty budou zveřejněny na instagramu během roku 2020, buďme proto ve spojení. :)
 
 
Dovol si patřit mezi nás.♡ 

 
   

 

V roce 2019 proběhlo 5 retreatů, během kterých se zrodilo 65 krásných Bohyní.

Další termín je odhadován na podzim 2020.

Prozatím je tedy možnost zúčastnit se retreatu nedostupná.

Děkuji. :)

Naše stránky využívají soubory cookie za účelem zlepšení vám poskytovaných služeb. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete zde.