Ženy drahé, je to tady! ORGLASSMIC TOUCH skleněné dildo a také GODDESS STARTERPACK jsou již dostupné v předprodeji. ☽ Najdete je v sekci Obchod.

Důležité upozornění dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Upozornění

Veškeré informace, účinky, návody, rady, tipy a instruktáže o použití Yoni Egg jsou pouze informativního charakteru, nejsou zamýšleny jako zdravotní tvrzení dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, ani jako lékařská doporučení a nenahrazují léčbu vašeho lékaře. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře.
Pokud během používání Yoni Egg pocítíte jakoukoliv formu nekomfortu či bolesti, přestaňte s jeho používáním a vyhledejte lékařskou pomoc.
 
Vzhledem ke skutečnosti, že účinky používání Yoni Egg nebyly doposud vědecky prověřeny, nedává Tantraela žádné záruky, že tyto účinky nastanou.
 
Tantraela není zodpovědná za potíže vzniklé nevhodným použitím Yoni Egg, rovněž není zodpovědná za potíže vzniklé na základě nedodržování hygienické péče o Yoni Egg, uvedené v přiloženém návodu na použití.
 
Nedoporučujeme používat Yoni Egg v následujících případech:
  • trpíte-li zdravotními potížemi reprodukčních orgánů,
  • máte-li nitroděložní tělísko,
  • máte-li vaginální prolaps,
  • během menstruace,
  • jste-li těhotná,
  • jste-li mladší 18ti let.
Pokud spadáte do některé z výše uvedených oblastí a přesto chcete svou cestu s Yoni Egg začít, poraďte se prosím nejprve se svým lékařem.
 
Koupí Yoni Egg berete na vědomí veškeré skutečnosti uvedené v Upozornění a plně s nimi souhlasíte.
Naše stránky využívají soubory cookie za účelem zlepšení vám poskytovaných služeb. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete zde.