Ženy drahé, je to tady! ORGLASSMIC TOUCH skleněné dildo a také GODDESS STARTERPACK jsou již dostupné v předprodeji. ☽ Najdete je v sekci Obchod.

GIA certifikace

Je toho tolik, na co je potřeba myslet, když se zabýváte drahými kameny. Trh s nimi je totiž doslova obrovitánský, o to větší je zde prostor pro nejrůznější typy podvodníků. Mně samotné trvalo minulé léto až podzim více než 3 měsíce, než jsem natrefila na kvalitní kameny, které by nebyly pouze obarveným kusem... šutru! Padlo na to hodně mého času, finančních prostředků a nervů. Ale podařilo se a já získala konečně kvalitní dodavatele.
Měla jsem jejich vyjádření o tom, jak jsou kameny těženy a zpracovávány. Kvalitu kamenů jsem chodila konzultovat do krámku s drahými kameny v Praze, a pak také na gemologický veletrh, kde je možnost nechat si ověřit pravost kamenů.
 
Nicméně, již od začátku mého projektu jsem snila o tom, mít v nabídce yoni vajíčka s certifikací GIA. Není to však vůbec levná záležitost, proto mi byla v začátcích naprosto nedostupná. Avšak nyní můžu s radostí říct, že se můj sen plní a já nabízím konečně kameny s touto certifikací.
Proto mohu s přesností uvádět původ mých kamenů, vím, že jsou těženy eticky, a zpracovávány bez chemikálií škodlivých pro interní použití kamene.
U předcházejících kamenů jsem si tyto skutečnosti ověřovala sama obcházením odborníků v ČR.
Nyní však mám mám to štěstí, že už mohu nabízet vajíčka certifikovaná.
 
GIA certifikace, světově nejvíce považovaná certifikace diamantů, perel a drahých kamenů, nám pomáhá orientovat se ve světě šperků. Pokud je vaše Yoni egg od certifikovaného zdroje, můžete si být jistá, že je vaše vajíčko poctivým kusem drahého kamene - bez přísad, barev, toxinů a lepidel. GIA certifikace je drahá záležitost, avšak precizní a pečlivá. 
 
do_blogpostu
 
Americký Gemologický Institut, který certifikace provádí, je světovou jedničkou na diamanty, drahé kameny a perly. Jedná se o veřejnou neziskovou instituci, která je vedoucím představitelem ve standardech, znalostech, vzdělávání a posuzování kvality šparků již od roku 1931.
 
GIA certifikované Yoni vajíčka jsou:
 
⇢ 100% přírodní, ⇠ 
⇢ testována pro svou pravost, ⇠
⇢ bezpečná pro interní použití, ⇠
⇢ naprosto autentické drahé kameny. ⇠
 
Cílem poskytování certifikovaných vajíček je umožnit ženám dokonalou přírodní alternativu pro fyzické i spirituální zdraví, díky které se mohou napojit na skutečnou sílu jejich ženské energie.
 
 
 
 
 
 
 
Naše stránky využívají soubory cookie za účelem zlepšení vám poskytovaných služeb. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete zde.