Kadidelnice na vonné tyčinky a kužele
Kód: 2972



Související produkty
Detailní popis produktu
Použití:
Nádobku naplňte asi do 3/4 pískem. Písek není třeba po každém vykuřovaní měnit, stačí odfouknout povrchový popel. Do písku zanořte vonnou tyčinku, které můžete zkrátit délku. Případně na písek postavce vonného františka, máte-li vůni raději. Součástí balení je i 5 ks vonných kuželů.
Secret Tip!
Při vykuřovacích rituálech je vítáno, když je prostor více zakouřen, proto v takovýchto významných případech nešetřete s tyčinkami či vonnými kužely a klidně zapalte více než jeden najednou.
Upozornění: Pod kadidelnicí mějte vždy vhodnou podložku, jako je například achátový plátek. Vykuřovadla zapalujte v dobře větraných místnostech, kouř neinhalujte ani nevdechujte. Během hoření nenechávejte kadidelnici bez dozoru. Při vykuřování se kadidelnice zahřívá, dbejte opatrnosti a kadidelnice se nedotýkejte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.